Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Jaké jsou trendy v módě a barvách funkčního oblečení? Buďte “in”

Woolife
Jaké jsou trendy ve sportovní módě? Buďte “in” | Vlnovinky - WOOLIFE.cz

Zajímáte se o módu nebo jen chcete jít s dobou? I barvy a provedení sportovního funkčního prádla jeho výrobci mění podle aktuálních módních trendů. Zjistěte, kdo módní trendy ve funkčním vlněném a sportovním oblečení určuje. Inspirujte se módními barvami pro jaro a léto 2016.

Módní trendy ve sportovním funkčním oblečení.

Zajímáte se o módu nebo jen chcete jít s dobou? I barvy a provedení sportovního funkčního prádla jeho výrobci mění podle aktuálních módních trendů. Zjistěte, kdo módní trendy ve funkčním vlněném a sportovním oblečení určuje. Inspirujte se módními barvami pro jaro a léto 2016.

Merino - vlákno s nekonečnými možnostmi

Funkční vlněné oděvy jsou nedílnou součástí dnešního módního průmyslu. Módní návrháři po celém světě se doslova zamilovali do vlny Merino. Vlněná látka je pro ně jako prázdné malířské plátno. Merino je totiž vlákno s nekonečným potenciálem a obrovskou škálou výhod.

Výrobci šijí z vlny oblečení pro každodenní nošení, cestování, funkční prádlo pro sport, outdoor, ale i luxusní dámské a pánské oděvy pro mola předních světových módních domů.

Současná móda - Merino vlna jako moderní vlákno

Svět se stává stále více neformálním. Je to především kvůli rušnému životnímu stylu, méně formálním pracovištím a touhou po individualismu. Stejně jako vy, i ostatní spotřebitelé hledají produkty, které budou vyhovovat jejich každodenním potřebám.

Celosvětovým trendem je rostoucí touha po přírodních vláknech a vyšší kvalitě, a to hlavně mezi mladou generací. Proto poptávka po vlně roste. Vlněné funkční oblečení je oblíbené jak v severských zemích pro své vynikající termoizolační vlastnosti, tak i u zákazníků žijících v teplém podnebí, kde lidé naopak vyžadují oblečení lehké a prodyšné.

Vyberte si sportovní tričko od Woolife.

The Woolmark Company a 60 módních návrhářů

Logo Woolmark.

The Woolmark Company je nezisková organizace podporující výzkum, vývoj a marketing australské vlny. Investuje do celého dodávkového řetězce australské vlny Merino - od chovatelů ovcí po maloobchodníky, aby podpořila pověst vlny Merino, jako prvotřídního přírodního vlákna. Se společností Woolife jsme dlouhodobým licencionářem Australian Wool Innovation Limited a naše výrobky tak splňují parametry ochranné známky WOOLMARK®.

Se společností Woolmark spolupracuje přes 60 módních návrhářů. Jedním z nich je například designér Yves Saint Laurent nebo Karl Lagerfeld. Nejvlivnější módní návrháři vlněné oděvy ve svých kolekcích pro jaro / léto 2016 už představili.

Kdo a jak vlastně trendy určuje, jak vznikají?

The Wool Lab - inspirativní příručka o vlněných trendech

Ve Woolife využíváme s časovým předstihem k výběru materiálů a barev brožury The Wool Lab. Díky této brožuře máme k dispozici aktuální údaje ze světa módy, trendů i barev.

The Wool Lab - Woolmark.

Co je The Wool Lab?

The Wool Lab je inspirativním sezónním průvodcem vlněných tkanin a přízí. Brožura prezentuje nově vznikající témata ze světa módy, ale také designu a kultury. Dvakrát ročně ji vytvářejí módní odborníci z The Woolmark Company. Uvnitř brožury je přehled vzorků látek, a barevné karty Pantone seřazené podle ročního období i konkrétního tématu.

Cílem příručky The Wool Lab je inspirovat a informovat maloobchodníky o aktuálních trendech a možnostech využití Merino vlny.

Existuje také The Wool Lab Preview, což je vzorník, který společnost Woolmark vydává tři měsíce před hlavní brožurou a sezónní tištěný časopis The Wool Lab Magazine.

Barevná funkční trička na běh, kolo, turistiku.

Aktuální trendy a moderní barvy v módě na jarně-letní sezónu pro rok 2016

U pánských obleků bude módní bílá, modrá a bordó. Jste-li odvážní, nebojte se výrazných barev a proužků.

Ženy budou elegantní v jemných pastelových odstínech modré, růžové, oranžové, hnědé a žluté. Své ženské přednosti zvýrazníte pomocí květinových vzorů v kombinací s jasnými a temnými barvami.

Jste mladý dynamický člověk? Pak volte styl oblečení symbolizující high-tech technologie, například pokovené a lesklé textilie v modré, šedé a stříbrné barvě.

Které zvolit barvy u oblečení pro volný čas? Kombinujte barvy jako je khaki, modrá, bordó, pomerančová a lesní zelená.

Které barvy jsou moderní ve sportu?

Barevná funkční trička Woolife.

“In” budete v modré, růžové, žluté a zelené. V dámském vlněném funkčním tílku v módní růžové zaujmete třeba při běhu. Do ulicích měst si oblečte třeba zářivé žluté tričko s krátkým rukávem.

Na výlet, turistiku oblékněte tmavě zelené pánské funkční tričko z jemné vlny Merino. Večer se vám bude hodit modré funkční triko s dlouhým rukávem.

Čtěte dál blog Vlnovinky a mějte přehled o přírodních materiálech pro život.