Úvod / Vlněné lůžkoviny / Prostěradla
Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové  - 1
Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové  - 2
Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové  - 3
Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové - 1/3Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové - 2/3Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové - 3/3

Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové

Kód: 7003JTB
Prostěradlo je vyrobeno z materiálu TENCEL®, jehož vlákna jsou získávána z dřevních vláken eukalyptu. Díky tomuto přírodnímu komponentu má výborné vlastnosti.
Materiál: Tencel a Elastan Perte: do 60°C
Dostupnost: do 2 dnů
od 937 Kč , plus doprava
Prostěradlo jersey bi-elastic PREMIUM TENCEL smetanové

Prostěradlo je vyrobeno z materiálu TENCEL®, jehož vlákna jsou získávána z dřevních vláken eukalyptu. Díky tomuto přírodnímu komponentu má následující vlastnosti:

1) Řízení vlhkosti znamená odvádění vlhkosti o 50% lepší než bavlna. Vysoká absorpce vody a vodních par pomáhá udržet komfort a hygienu, snižuje množení bakterií a šíření infekce, udržení přirozené mikrobiální flory kůže, snižuje produkci potu a zápach potu, přispívá ke snížení macerace.

2) Vyrovnávání tepla (termoregulace) znamená ochlazování nebo zahřívání, pomáhá regulovat tělesnou teplotu pacienta, což přispívá k udržení přirozené mikrobiální flory kůže. Konstantní mikroklima redukuje zátěž na kůži, která se nemusí vyrovnávat se změnami teplot. Schopnost termoregulace zvyšuje kvalitu spánku a tím přispívá k rychlejší regeneraci a zlepšení zdravotního stavu organizmu a ke zlepšenému hojení dekubitů.

3) Neutrální elektrický náboj, který snižuje růst bakterií

4) Velmi hladký povrch vláken a textilie snižuje tření a smykové síly.

Čistá zdravá kůže obsahuje cca 100 - 1000 mikrobů na cm2. Takové množství mikrobů nepředstavuje pro tělo zdravotních obtíže ani růst zápachu. Kožní flóra, která zahrnuje všechny bakterie a mikroby je v první obranné linii imunitního systému. Nižší množství bakterií může způsobit vysychání kůže a vést k onemocněním. Citlivá kůže potřebuje měkčí materiály odvádějící vlhkost. Od věku 50 let je snížena aktivita hormonů, což vede k vysoušení kůže a redukci její přirozené regenerace . Materiál je také velmi vhodný pro osoby trpící atopickým ekzémem.

Specifikace
Napište recenzi Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

×

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.