Název firmy: WOOLIFE

Název a adresa: Vlněné centrum & Podniková prodejna WOOLIFE
Trstěnická 932, 570 01 Litomyšl
Kontakty: tel. 603 257 385, info@woolife.cz
Otevírací doba: Po-Pá 13 – 17 hod., So 9 – 12 hod.
Po dohodě otevřeme i mimo tuto dobu, včetně víkendů a svátků.
Bezbariérový přístup i WC.

Popis prodejny: Firemní prodejna a vlněné zážitkové centrum WOOLIFE je rájem pro příznivce jedinečného funkčního přírodního materiálu – merino vlny.
Na více než dvou stech metrech čtverečních tu najdete spousty svetrů, funkčního prádla a dalšího oblečení - šatů, košilí, kalhot a doplňků (např. dětské fusaky ze 100% vlny s kašmírem).
Jedná se o největší prodejnu vlněného zboží přímo od výrobce v České republice.
Na místě se dozvíte zajímavosti o vlně a jejím zpracování, jak o vlněné výrobky pečovat a můžete nakoupit jedinečné kousky, které navrhovali spolupracující designéři.
A ještě navíc zažít atmosféru rodinné firmy vyrábějící v Litomyšli a v Českém Švýcarsku v pletárně s tradicí od roku 1854.
Těšíme se na Vás!

Název firmy: Schindlerova pletárna
www stránky: www.schindler1854.cz a www.schindlerovapletarna.cz
Název a adresa: Schindlerova pletárna,
Kyjovská 998/79, 407 46 Krásná Lípa
Kontakty: tel. 739 009 665, info@schindlerovapletarna.cz
Otevírací doba: Po-Pá 8 – 15 hod.

Popis prodejny: Vyrábíme punčochy a pletené ošacení bez přerušení od roku 1854, tedy více než 165 let v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku. V podnikové prodejně nakoupíte kompletní sortiment punčochového zboží naší značky Schindler 1854 a také pletené ošacení (svetry, čepice, šály…) a doplňky. Především ale ponožky, podkolenky, punčochy na podvazek, samodržné punčochy, klasické punčochové kalhoty BASIC i speciální elastické PK s Lycrou, punčochové kalhoty dětské i speciální – nadměrné velikosti. Vyrábíme a prodáváme zde také vlněné punčochové kalhoty a legíny.
Přijďte se podívat po poslední průmyslové pletárny v České republice.
Těšíme se na Vás!