Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

Pasáž českého designu

Woolife
Pasáž českého designu - WOOLIFE.cz

Česká republika byla vždy zemí šikovných rukou a kvalitního řemesla. Postupem času jsme trochu zapomněli na své kořeny a na to, že co je české, je nejen hezké, ale i kvalitní. Jsme rádi, že se vrací doba, kdy české značky opět ožívají a získávají si své zasloužené místo pod sluncem. Podpořte je spolu s námi! Ptejte se po původu výrobků, které si kupujete, kde byly vyrobeny, za jakých podmínek a jak dlouho vám pak dokáží dělat radost? Řekněte ne nekvalitním produktům a podpořte lokální výrobce. Představujeme vám společný projekt #ZACESKEZNACKY, který připravili BAŤA, TONAK, TON, KAZETO, PLAYBAG a WOOLIFE, kteří se nebojí ukázat, že české značky jsou nejen kvalitní a krásné, ale umí spolupracovat a vzájemně se podpořit.

TRADICE JE PŘEDÁVÁNÍ OHNĚ, NE UCTÍVÁNÍ POPELA. 

#woolifecz

 

SnapWidget · Instagram Widget

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.