Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace 

O woolife

Woolife

Rodinná výrobní firma s tradicí více než 27 let.
Jsme rodinná firma sídlící v Litomyšli, nádherném městě proslulém historickou i moderní architekturou ve východní části České republiky. Firma byla založena s povolením MNV (Místního národního výboru) v roce 1990 paní Vlastou Veselíkovou jako živnostenské podnikání při mateřské dovolené. První Živnostenský list byl vydán v roce 1991. Vzpomínka Vlasty V.: Na první objednávku materiálu jsem musela mít na psacím stroji napsané potvrzení, souhlas a podpis předsedy tehdejšího MNV a vybrat úspory z "Prémiovho spoření mladých"). Od té doby se podnikání malými, postupnými krůčky stále rozvíjí. V roce 2015 firma změnila právní formu i název. Nyní se jmenuje VITAPUR spol. s r. o., vlastnická struktura rodinné firmy i její hodnoty a principy zůstaly zachovány.

Značka a ochranná známka WOOLIFE zastřešuje věškeré vlněné výrobky firmy.
Navazujeme na dlouholetou tradici a zkušenosti zručných a nápaditých českých řemeslníků: krejčích a švadlen, kožešníků, obuvníků a dalších řemesel zpracování textilu, hrdých na své poctivé řemeslo.
Tato tradice a péče o ni v naší zemi i v Evropě v posledních letech poněkud slábne, ale nezapomeňme, že v těchto řemeslech patřili naši předchůdci ke světové špičce!
Máme tedy na co navazovat, snažíme se proto dělat svojí práci pořádně.

      

Máme rádi vlnu.
Sami používáme vlněné výrobky všude, kde je to možné: merino prádlo, podložky na matraci, lůžkoviny, přikrývky v posteli (v létě lehkou, v zimě oboustrannou), obleky, šály, svetry, ponožky.
Z vlny, z tohoto výjimečného materiálu pro Vás vyrábíme a zkušenosti máme již od roku 1990.
Máme vlnu prostě rádi, věříme jí, protože...
...je vyzkoušeným, staletími prověřeným přírodním funkčním materiálem, který je navíc přirozeně obnovitelný.
...je inovativně zpracovávána do nových podob materiálů, její vynikající vlastnosti jsou zvýrazněny.
...je příjemná, měkká, hebká, vždy hřeje příjemně, tedy ne moc (nepotíte se), ale ani málo (není Vám zima).
Již dávno neplatí, že vlna "kouše". Dnešní moderní technologie vlnu zpracují do velmi jemné podoby. Nepoznáte, že např. tričko je vlněné. Naše vlna Kašmír (dětské fusaky apod.) je jemná a hebká jako samet.
Jsme dlouhodobým licencionářem AWI - Australian Wool Innovation Limited a naše výrobky splňují parametry ochranné známky Woolmark.
To pro Vás znamená záruku té nejvyšší kvality použitého materiálu a finálního zpracování. Jsme pod trvalou dozorovou kontrolou TWA (The Woolmark Company Ltd.) a naše výrobky jsou pravidelně namátkově testovány.
Více informací o vlně najdete také v Akademii vlny.

Péče o zákazníky.
Jako přímý výrobce z České republiky jsme Vám nablízku a můžeme Vám tak nabídnout řadu výhod a služeb.
Záruky.
Poskytujeme záruku 5 let na naše výrobky. A další záruky, více zde:...
Úpravy přesně na míru.
Nesedí Vám konfekční velikost? Úpravíme Vám rozměr či velikostí na přání.

Nabízíme Vám širokou škálu velikostí a rozměrů našich výrobků. Ale ne každému musí tyto standardní velikosti vyhovovat.
Proto Vám můžeme nabídnout možnost zvolit si vlastní rozměr nebo velikost, a to přesně podle Vašeho přání, tak aby Vám výrobek opravdu „seděl" či „pasoval".
Dárkové balení.
Dát dárek je radost pro dárce i obdarovaného. Mamince, babičce, dědečkovi, dětem, vnoučatům, všem rádi zabalíme dárek od Vás a přiložíme Vaše přání pro obdarovaného.
Poradenství.
Rychlé, pravdivé a podrobné informace
Vše co může z našich informací na webu či e-shopu být nejasné, ochotně a rádi vysvětlíme. Zavolejte nám prosím, nebo napište. Na požádání Vám pošleme vzorek materiálu.
Rychlost vyřízení Vaší objednávky i dalších Vašich požadavků je pro nás důležitá
Uvádíme pravdivé údaje o dodacích lhůtách, které se snažíme co nejvíce zkrátit. Stejně rychle vyřizujeme i výměny velikostí, popř. pokud chcete vrátit zboží a zaplacenou částku, obratem vystavujeme dobropis a proplácíme ihned.

Kvalita.

Je pro nás velice důležité nabízet Vám i tyto služby v co nejvyšší kvalitě. Úspěšně jsme prošli nezávislou a náročnou certifikací APEK - Asociace pro elektronickou komerci a splnili tím podmínky pro udělení titulu Certifikovaný obchod a Česká kvalita.
Každý rok musíme tento titul obhajovat a i během roku probíhá častá kontrola dodržování těchto podmínek, např. i s využitím tzv. "mystery shopping" nástroje, tedy utajeného nakupujícího, který sleduje kvalitu poskytovaných služeb a plnění podmínek jako řadový,
anonymní zákazník. Již v roce 2009 jsme zavedli a od tohoto roku používáme systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 Vývoj výroba a prodej zdravotnických prostředků a vybavení pro domácí péči, ústavy sociální péče a nemocnice.
Každý rok procházíme náročným auditem TÜV. Jsme také členy Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků.
Úspěšně jsme rovněž absolvovali audit e-commerce pro německý trh TRUSTED SHOPS.

Informace a aktuality.

Všem našim zákazníkům, kteří si to přejí, posíláme pravidelný Newsletter s informacemi o novinkách mailem. Navštivte naši stránku na Facebooku.
Více informací o materiálech, módě, údržbě a dalších zajímavostech najdete na blogu VLNOVINKY.

Posloucháme Vás.
Řekněte nám prosím svůj názor. Pro vše co děláme je nejspravedlivějším hodnocením názor vás, našich zákazníků. Proto vyhledáváme každou příležitost jak vás požádat o názor na naše výrobky a služby, jak se vás zeptat.
Sdělte nám váš názor na výrobky a služby které nabízíme. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Neváhejte napsat nebo zavolat, pokud si nejste jistí výběrem nebo Vám chybí nějaké informace.
Nebojte se sdělit svůj kritický názor i případnou pochvalu. Pomůžete nám tak zlepšit produkty i služby.
Děkujeme!

Životní prostředí.
Záleží nám na kvalitě prostředí ve kterém žijeme. Při výrobě, balení a prodeji dodržujeme tato pravidla:
1. Snažíme se chránit životní prostředí přirozeným, nenásilným způsobem a používat při tom zdravý selský rozum.
2. Většina materiálů které používáme jsou materiály přírodní, ne syntetické.
3. Přírodní materiály se jako odpad snadno rozkládají a nezatěžují dlouhodobě životní prostředí.
4. Pokud nelze pro daný účel použít přírodní materiál, vybíráme materiál aktuální, syntetický, který je ale možné dále recyklovat.
5. Každý náš výrobek si sebou nese informaci z jakého materiálu je vyroben a tuto informaci transparentně zveřejňujeme na našem eshopu u každého výrobku.
6. Používáme nejmodernější technologie přípravy výroby i vlastní výroby tak, abychom minimalizovali množství odpadu.
7. Veškerý odpad důsledně třídíme a pokud je to možné, dodáváme ho k dalšímu zpracování (využití).
8. Jsme zapojeni v systému EKO-KOM, který zajišťuje zpětný odběr a využití odpadu z obalů námi prodávaných výrobků.

 

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.