LITOMYŠL: Navštivte firemní prodejnu + zážitkové vlněné centrum a výdejní místo e-shopu WOOLIFE v Litomyšli, ul. Trstěnická 932. 

Uvidíte více než 200 m2 vlněných svetrů, funkčního prádla a pleteného oblečení - to je největší prodejna pleteného zboží přímo od výrobce v České republice. 

Otevřeno máme Po - Pá 13 -17 a So 9 - 12
po dohodě
(volejte tel. 603 257 385) otevřeme kdykoli i mimo tuto dobu, včetně víkendů a svátků. Prodejna je bezbariérová, včetně bezbariérového WC, je dobře přístupná vozíčkářům i maminkám s kočarky. Zaparkujete přímo u prodejny, bez problémů a zdarma. Uvidíte a vyzkoušíte kompletní nabídku produktů WOOLIFE a SCHINDLER 1854, seznámíme Vás se zajímavostmi o vlně, způsobech a procesu jejího zpracování. Poradíme, jak o vlněné výrobky pečovat, představíme spolupráci s talentovanými a úspěšnými módními designery i studenty VŠ UMPRUM Praha. Pro vyzkoušení je připravena speciální zkušební kabinka, kde produkty woolife i sami sebe uvidíte ve správném světle.

Přijďte si k nám odpočinout, najdete zde klid a soukromí. A uvaříme Vám dobrou kávu! Těšíme se na Vás!

Vlasta Veselíková a spolupracovníci z woolife

 

KRÁSNÁ LÍPA: Navštivte firemní prodejnu a výdejní místo e-shopu v naší pletárně v Krásné Lípě, ul. Kyjovská 998/79.

V podnikové prodejně nakoupíte kompletní sortiment punčochového zboží naší značky Schindler 1854 a také pletené ošacení svetry, čepice, šály WOOLIFE. Výdejní místo: Můžete si zde také vyzvednout zboží objednáné na tomto e-shopu.

Otevřeno máme Po - Pá 8 - 15
Vyrábíme punčochy a pletené ošacení bez přerušení od roku 1854, tedy více než 165 let v Krásné Lípě v Českém Švýcarsku. V podnikové prodejně nakoupíte ponožky, podkolenky, punčochy na podvazek, samodržné punčochy, klasické punčochové kalhoty BASIC i speciální elastické PK s Lycrou, punčochové kalhoty dětské i speciální – nadměrné velikosti a také vlněné punčochové kalhoty a legíny a svetry a vlněné oblečení WOOLIFE. Kontakt: +420 739 009 665.

Přijďte se podívat po poslední průmyslové pletárny v České republice. Těšíme se na Vás!