Deklarace kvality WOOLIFE.

Veškeré zboží prodávané v e-shopu WOOLIFE.CZ je vyrobené v České republice z pečlivě vybraných kvalitních materiálů a komponentů pouze ze zemí EU, příp. Nový Zéland/Austrálie a zpracované odborníky svého řemesla moderní technologií s velkou péčí a důrazem na kvalitu.
Proto Vám, našim váženým zákazníkům můžeme nabídnout speciální záruční dobu 5 let.
1. Záruka se vztahuje pouze na výrobky zakoupené v e-shopu WOOLIFE.CZ
2. Záruka se vztahuje na výrobní vady materiálu a vady jeho zpracování.
3. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku a nelze ji zaměňovat za garanci životnosti výrobku.
4. Touto zárukou není nijak omezena standardní záruční doba dle Občanského zákoníku v platném znění.

Záruka termínu vrácení peněz do 3 dnů.

Garance rychlého vrácení Vašich peněz znamená, že nebudeme nijak zadržovat Vaše peníze a rychle je pošleme zpět, pokud se rozhodnete zboží ve lhůtě vrátit.
1. Pokud nepoškozené zboží vrátíte a chcete zaslat peníze zpět (tedy nejde o výměnu za jinou velikost apod.), okamžitě v den doručení zboží na naši adresu vystavujeme dobropis a nejpozději druhý den Vám odesíláme peníze na Váš účet.
2. Podmínkou dodržení této lhůty je uvedení správného čísla účtu, na který chcete částku zaslat.
3. Peníze za vrácené zboží odesíláme z našeho účtu vedeného u Fio banky, a. s. nebo u Komerční banky a. s. 
4. Záruka se vztahuje pouze na výrobky zakoupené v e-shopu WOOLIFE.CZ

Záruka vrácení zboží do 30 dnů.

Může se stát, že nakoupíte zboží jako dárek a předáváte jej až po době delší než 14 dnů, nebo si je nemůžete Vy, nebo jiný příjemce v této době prohlédnout. U nás můžete nepoškozené a nepoužívané zboží vrátit do 30 dnů ode dne doručení k Vám. Záruka se vztahuje pouze na výrobky zakoupené v e-shopu WOOLIFE.CZ.Tato záruka neplatí pro výrobky na zakázku, zakázkové úpravy a vlastní speciální rozměr/velikost dle přání zákazníka.

Záruka 100 % spokojenosti.

Chceme mít a usilujeme o 100% spokojené zákazníky, kteří jsou loajální a vrací se k nám opakovaně zpět. Kteří nás mohou v klidu doporučit blízkým, přálelům či známým. Co to pro Vás znamená?
1. Co slíbíme, to dodržíme. Pokud něco nelze, neslibujeme to. Jsme lidé, snažíme se, nepřejeme si to, ale můžeme chybovat, proto platí:
2. Pokud nastanou komplikace nebo nedorozumění či chyba, řešíme je v klidu, rychle, přednostně, komunikujeme a navrhujeme řešení.
3. Pokud uděláme chybu, omluvíme se a napravíme ji. A platí body č. 1 a 2 viz výše.
4. Pokud uděláte chybu Vy jako zákazník, upozorníme Vás a pomůžeme vyřešit. A platí body č. 1 a 2.

Záruka Vyrobeno v České republice.

Veškeré produkty prodávané na e-shopu WOOLIFE.CZ vyrábíme s týmem šikovných spolupracovníků v České republice, v našich dílnách v Litomyšli a v Krásné Lípě. Používáme nejmodernější technologie zpracování střihů, polohování, krájení, šití např. "neviditelné" ploché švy, podlepené nepropustné švy i spoje ultrazvukem, u pleteného zboží je velký podíl ruční práce, bez které se kvalitní oblečení neobejde.Zpracováváme materiály nejvyšší jakosti přímo od výrobců ze zemí EU. Pokud to jemožné, snažíme se nakupovat služby od lokálních dodavatelů. Platíme v ČR daně a veškerý zisk investujeme do rozvoje firmy. Více informací najdete v textu O nás nebo Společenská a sociální odpovědnost WOOLIFE.

Záruka Nákup u výrobce.

Výhody nákupu u výrobce jsou především: Ceny výrobce bez marží prostředníků, rychlá komunikace, přímý kontakt na vedení firmy a na výrobu, aktuální informace o novinkách, pravidelné soutěže pro zákazníky e-shopu, nadstandardní péče, speciální služby (např. dárkové balení včetně přání obdarovanému), úpravy na míru, rozměry na přání zákazníka, pozáruční servis, opravy a drobné vysprávkyvýrobků, náhradní díly, zakázková výroba.

Zajímá vás více?

Pokud máte zájem o bližší informace o poskytovaných službách, napište prosím na e-mail info@woolife.cz nebo zavolejte tel. 603 257 385, nebo se za námi zastavte ve Vlněném centru v Litomyšli, rádi vám vše vysvětlíme a předvedeme.